MCA12060D8000BP500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCA12060D8000BP500
JLCPCB Part #
C1711801
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 800Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS