MCA12060D7509BP500
MFR.Part #
MCA12060D7509BP500
JLCPCB Part #
C1713617
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS