MCA12060D6192BP500
MFR.Part #
MCA12060D6192BP500
JLCPCB Part #
C4249608
Description
-55℃~+125℃ 250mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS