MCA12060D5001BP500
MFR.Part #
MCA12060D5001BP500
JLCPCB Part #
C1711905
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS