MCA12060D3830BP500
MFR.Part #
MCA12060D3830BP500
JLCPCB Part #
C4303275
Description
-55℃~+125℃ 250mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS