MCA12060D3482BP500
MFR.Part #
MCA12060D3482BP500
JLCPCB Part #
C3976868
Description
-55℃~+125℃ 250mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS