MCA12060D2872BP500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCA12060D2872BP500
JLCPCB Part #
C1711951
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS