MCA12060D2612BP100
MFR.Part #
MCA12060D2612BP100
JLCPCB Part #
C1730029
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS