MCA12060D2202BP500
MFR.Part #
MCA12060D2202BP500
JLCPCB Part #
C1711915
Description
-55℃~+125℃ 200V 22kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS