MCA12060D2152BP500
MFR.Part #
MCA12060D2152BP500
JLCPCB Part #
C1711920
Description
-55℃~+125℃ 200V 21.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS