MCA12060D2150BP500
MFR.Part #
MCA12060D2150BP500
JLCPCB Part #
C1711645
Description
-55℃~+125℃ 200V 215Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS