MCA12060D1240BP500
MFR.Part #
MCA12060D1240BP500
JLCPCB Part #
C1711775
Description
-55℃~+125℃ 124Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS