MCA12060D1101BP500
MFR.Part #
MCA12060D1101BP500
JLCPCB Part #
C4126254
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS