MCA12060D1100BP100
MFR.Part #
MCA12060D1100BP100
JLCPCB Part #
C1717694
Description
-55℃~+125℃ 110Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS