MCA12060D1001BP100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCA12060D1001BP100
JLCPCB Part #
C3976892
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS