MBA02040D2401FRP00
MFR.Part #
MBA02040D2401FRP00
JLCPCB Part #
C1779075
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS