MBA02040D1001FRP00
MFR.Part #
MBA02040D1001FRP00
JLCPCB Part #
C1779167
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS