MBA02040C4999FC100
MFR.Part #
MBA02040C4999FC100
JLCPCB Part #
C1391139
Description
-55℃~+155℃ 400mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS