MAZ315R00T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAZ315R00T
JLCPCB Part #
C1494139
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 315Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS