MAZ1K3500T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAZ1K3500T
JLCPCB Part #
C1494151
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.35kΩ 300mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS