MAZ13K333T
MFR.Part #
MAZ13K333T
JLCPCB Part #
C1494182
Description
-65℃~+175℃ 13.333kΩ 300mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS