MAY10K000T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAY10K000T
JLCPCB Part #
C1486190
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 300mW ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS