MAX10R200B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX10R200B
JLCPCB Part #
C1482501
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 10.2Ω 300mW ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS