MAL250177472E3
MFR.Part #
MAL250177472E3
JLCPCB Part #
C3813930
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 21.9A@10kHz 31.8mm 40mΩ@100Hz 450V 4700uF 5000hrs@85℃ 76mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS