MAL250159272E3
MFR.Part #
MAL250159272E3
JLCPCB Part #
C3813766
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 15.15A@10kHz 2700uF 28.5mm 5000hrs@85℃ 500V 65mm 90mΩ@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS