MAL250156332E3
MFR.Part #
MAL250156332E3
JLCPCB Part #
C3815741
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 16.65A@10kHz 28.5mm 3300uF 400V 5000hrs@85℃ 59mΩ@100Hz 65mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS