MAL250156222E3
MFR.Part #
MAL250156222E3
JLCPCB Part #
C3813159
Package
Bolt,D51xL105.8mm
Description
-40℃~+85℃ 105.8mm 11.715A@10kHz 22.2mm 2200uF 400V 5000hrs@85℃ 51mm 87mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D51xL105.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS