MAL250137562E3
MFR.Part #
MAL250137562E3
JLCPCB Part #
C3812961
Package
Bolt,D76.4xL116.8mm
Description
-40℃~+85℃ 116.8mm 23.85A@10kHz 31.8mm 34mΩ@100Hz 450V 5000hrs@85℃ 5600uF 76.4mm ±20% 螺栓,D76.4xL116.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS