MAL250119562E3
MFR.Part #
MAL250119562E3
JLCPCB Part #
C3813851
Package
Bolt,D76.4xL146.8mm
Description
-25℃~+85℃ 146.8mm 24.45A@10kHz 31.8mm 45mΩ@100Hz 5000hrs@85℃ 500V 5600uF 76.4mm ±20% Bolt,D76.4xL146.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS