MAL250119152E3
MFR.Part #
MAL250119152E3
JLCPCB Part #
C3813506
Package
Bolt,D51xL105.8mm
Description
-25℃~+85℃ 105.8mm 1500uF 159mΩ@100Hz 22.2mm 5000hrs@85℃ 500V 51mm 9.975A@10kHz ±20% 螺栓,D51xL105.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS