MAL250119122E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL250119122E3
JLCPCB Part #
C3813871
Package
Bolt,D51xL83.8mm
Description
-25℃~+85℃ 1200uF 199mΩ@100Hz 22.2mm 5000hrs@85℃ 500V 51mm 8.505A@10kHz 83.8mm ±20% 螺栓,D51xL83.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS