MAL250119102E3
MFR.Part #
MAL250119102E3
JLCPCB Part #
C3815606
Package
Bolt,D51xL83.8mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 22.2mm 234mΩ@100Hz 5000hrs@85℃ 500V 51mm 7.95A@10kHz 83.8mm ±20% 螺栓,D51xL83.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS