MAL250116562E3
MFR.Part #
MAL250116562E3
JLCPCB Part #
C3815940
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 22.95A@10kHz 31.8mm 37mΩ@100Hz 400V 5000hrs@85℃ 5600uF 76mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS