MAL250116392E3
MFR.Part #
MAL250116392E3
JLCPCB Part #
C3814442
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 17.55A@10kHz 28.5mm 3900uF 400V 5000hrs@85℃ 52mΩ@100Hz 65mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS