MAL218597107E3
MFR.Part #
MAL218597107E3
JLCPCB Part #
C3275043
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 12.7mm 182.5mA@120Hz 26mΩ 5000hrs@105℃ 50V Polymer ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS