MAL215031221E3
MFR.Part #
MAL215031221E3
JLCPCB Part #
C1598121
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10mm 120mΩ 220uF 455mA@100Hz 50V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS