MAL214666681E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL214666681E3
JLCPCB Part #
C1634217
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10mm 25V 3000hrs@125℃ 5mm 60mΩ 680uF 882mA@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS