MAL214655682E3
MFR.Part #
MAL214655682E3
JLCPCB Part #
C1498573
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 16V 18mm 22mΩ 6000hrs@125℃ 6800uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS