MAL214655562E3
MFR.Part #
MAL214655562E3
JLCPCB Part #
C1602434
Package
Plugin,D16xL35mm
Description
-55℃~+125℃ 16V 16mm 3.2A@100kHz 35mm 5600uF 6000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS