MAL214235472E3
MFR.Part #
MAL214235472E3
JLCPCB Part #
C1599208
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 16V 16mm 2500hrs@105℃ 4700uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS