MAL205019472E3
MFR.Part #
MAL205019472E3
JLCPCB Part #
C1613762
Package
Bolt,D40xL72mm
Description
-10%~+30% 40mm 4700uF 6.2A@100Hz 72mm 螺栓,D40xL72mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS