MAL204241101E3
MFR.Part #
MAL204241101E3
JLCPCB Part #
C1650530
Package
Plugin,D18xL33mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1.5Ω@100Hz 100uF 15000hrs@85℃ 160V 18mm 19.5mm 33mm 580mA@100Hz 插件,D18xL33mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS