MAL203830222E3
MFR.Part #
MAL203830222E3
JLCPCB Part #
C1599849
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2.053A@10kHz 2200uF 27mm 3500hrs@85℃ 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS