M8340102K1002GBD04
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M8340102K1002GBD04
JLCPCB Part #
C5758599
Package
DIP-16
Description
100mW 10kΩ 15 16 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16 Resistor Networks, Arrays