M55342M01B10E0RWSV
MFR.Part #
M55342M01B10E0RWSV
JLCPCB Part #
C4351384
Package
0502
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0502 Chip Resistor - Surface Mount