M55342K12B750ARTS
MFR.Part #
M55342K12B750ARTS
JLCPCB Part #
C3942768
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount