M55342K12B62E0MTSV
MFR.Part #
M55342K12B62E0MTSV
JLCPCB Part #
C3978149
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 62kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount