M55342K12B39E0MTSV
MFR.Part #
M55342K12B39E0MTSV
JLCPCB Part #
C4052423
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 39kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount