M55342K12B22E0MTSV
MFR.Part #
M55342K12B22E0MTSV
JLCPCB Part #
C3994158
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 22kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount