M55342K12B20E0RT1V
MFR.Part #
M55342K12B20E0RT1V
Description
-65℃~+150℃ 100mW 20kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount